Publicado en Xeral

BECAS DE COMEDOR

Xa podedes pasar polo ANPA  a asinar as becas de comedor dos meses ABRIL, MAIO e XUÑO.

Horario:

DENDE O DÍA 7 Ó 16 DE XUÑO DE 9:00 A 9:30,

E O MÉRCORES DE 16:00 A 17:00

Publicado en Actividades extraescolares,Xeral

XXXIV Campionato de Galicia Escolar de Kun Fu

O vindeiro sábado 10 de xuño celebrarase en Lalín o XXXIV Campionato de Galicia Escolar de Kung Fu por equipos.

cpop

Representando ao Seis do Nadal, clasificáronse o pasado 20 de maio os seguintes deportistas:

 

 

  • AMARELO BENXAMIN         POSTO: 3 CLASIFICADO

        EQUIPO: Sergio Dominguez Mozas, Breixo Simón Gesteira,  Álvaro González Soage, Marco  Ficara Álvarez, Aaron Pérez Zorrilla e Santiago Fandiño López.

amarelo

 

 

  • LARANXA ALEVIN         POSTO: 4º CLASIFICADO

EQUIPO: Iker  Rodríguez Flores, Brais Simón Gesteira e  Carmen Burguillo  Areal.

laranxas.JPG

 

 

  • VERDE INFANTIL         POSTO: CAMPIÓN

        EQUIPO: Xoel Martínez Iglesias, Ana Rivera González,  Noa Álvarez  Vasconcellos, María González Peleteiro, Lucas García Andrés  e Pablo Cabo Rodríguez.

verdes

 

 

  • AZUL INFANTIL        POSTO: 3 CLASIFICADO

        EQUIPO: Clara Fernández Enríquez, Almudena Gesteira Soalleiro,  Rodrigo Balado Mayo, Cristina Nuñez Oujo e Diego Rodríguez Cabanelas.

azules

 

 

  • MARRÓN INFANTIL         POSTO: 4º CLASIFICADO

        EQUIPO: Cristian González Peleteiro,  Alberto Vaello  Álvarez, Miguel Rodríguez Táboas, Rodrigo  Barciela Cayetano  e Diego Fandiño López.

marrons

 

 

Moita sorte campións!!!

Publicado en Xeral

Gañadores concurso de Debuxo

Este ano 2017 os gañadores do concurso de debuxo foron os seguintes:

4º EDUCACIÓN INFANTIL

1º PREMIO: MATEO DOPICO DOMÍNGUEZ

2º PREMIO: NOA SWAGEMAKERS DOMÍNGUEZ

3º PREMIO: MARTÍN RODRÍGUEZ YLLANES

5º EDUCACIÓN INFANTIL

1º PREMIO: NORA TESOURO MONTERO

2º PREMIO: IAGO FERNÁNDEZ IGLESIAS

3º PREMIO: RODRIGO PAGLIAROLI CAMPOS

6º EDUCACIÓN INFANTIL

1º PREMIO: ANDRÉ DOPICO DOMÍNGUEZ

2º PREMIO: HUGO LAREO COSTAS

3º PREMIO: IRENE GONZÁLEZ RODRÍGUEZ

1º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: EIRE BEA IGLESIAS

2º PREMIO: XIANA SANTOS FERNÁNDEZ

3º PREMIO: MIRIAM MALVAR GONZÁLEZ

2º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: ALBA ALONSO GÓMEZ

2º PREMIO: NORA ALONSO DÍAZ

3º PREMIO: HELENA ÁLVAREZ PASTORIZA

3º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: LAURA ÁLVAREZ VASCONCELLOS

2º PREMIO: NACHO NOGUEIRA DOCAMPO

3º PREMIO: CARLA GRANADA VALDÉS

4º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: VICTORIA SÚAREZ SANTOS

2º PREMIO: LUCÍA MARTÍNEZ LAGO

3º PREMIO: IRIS VILLAR GÓMEZ

5º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: EREA BEA IGLESIAS

2º PREMIO: CLAUDIA MELÉNDEZ SANTAMARINA

3º PREMIO: NOA ÁLVAREZ VASCONCELLOS

6º EDUCACIÓN PRIMARIA

1º PREMIO: ALMUDENA GESTEIRA SOALLEIRO

2º PREMIO: LUCAS GRELA MUÑIZ

3º PREMIO: OMAR SAIZ SIDI SOMOZA